Najtwardsza powłoka ceramiczna 4nano ROCK 10H dostępna w naszej ofercie

4nano hd

Najlepsze zabezpieczenie lakieru – 4nano Rock !

Twardość – prezentujemy powłokę o niespotykanej dotąd twardości 10H, wykraczającej poza dostępna skale ołówkową. Dzięki współpracy z wiodącym producentem lakierów samochodowych udało nam uzyskać nieosiągalną do tej pory twardość, a jednocześnie zachować pełną funkcjonalność przy rozciągającym się i kurczącym pod wpływem ciepła lakierze.

Trwałość – gwarantujemy 5 letnią trwałość i zachowanie w pełni rewelacyjnych właściwości powłoki przez cały czas jej użytkowania.

Szklistość – najbardziej krystalicznie przejrzysta powłoka obecna na światowym rynku oferująca niespotykane dotąd wrażenia wizualne, a na deser niesamowity efekt hydrofobowy z kroplami o kącie 120 stopni!

Czyszczenie – najlepiej samooczyszczająca się powłoka na rynku zostawiająca konkurencję daleko w tyle i zapewniająca wspaniały wygląd samochodu 24h/dobę! Samo mycie powłoki jest natomiast błyskawiczne i banalnie proste. Co ważne powłoka zapewnia realną ochrone maksymalnie minimalizującą przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie.

Gwarancja – 4nano zapewnia realną różnicę, która każdy może sprawdzić sam porównując lakier zabezpieczony naszą powłoką do jakiegokolwiek innego zabezpieczenia.

Nasi partnerzy
Pracujemy tylko z najlepszymi